3MABR-1182F
All 3MABR-1182F Products
View Product3M™ Cubitron 3 Cloth Belt 1182F, 36+ YF-weight, 52 in x 126 in (1320.8mmx3.2m), Film-lok, Full-flex, 30 ea/Case, Bulk Pack
View Product3M™ Cubitron 3 Cloth Belt 1182F, 36+ YF-weight, 52 in x 126 in (1320.8mmx3.2m), Film-lok, Single-Flex, 30 ea/Case, Bulk Pack